reklama

Czołowe zderzenie, jedna osoba trafiła do szpitala

, Na sygnale, Wiadomości, 06.09.2021 15:33,
Czołowe zderzenie, jedna osoba trafiła do szpitala

W poniedziałek (6.09) w południe służby ratunkowe interweniowały w Osieku. Na skrzyżowaniu ulic Głównej z Browarną w tej miejscowości doszło do zderzenia dwóch samochodów.

- W trakcie prowadzonych czynności policjanci wstępnie ustalili, że 46 – letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, kierując samochodem marki Skoda, podczas skrętu w lewo zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka samochodem marki Audi, którym kierował 20 – letni mieszkaniec Osieka. Kierowca audi został przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala, gdzie przechodzi badania - informuje asp. sztab. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

foto: oswiecim112.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy