reklama
reklama

Ktoś ukradł drewno z lasu. Właściciel oferuje nagrodę temu, kto wskaże złodziei...

MAGAZYN, Wiadomości, 17.05.2022 14:37, eł
Sam wymierzy sprawiedliwość?
Ktoś ukradł drewno z lasu. Właściciel oferuje nagrodę temu, kto wskaże złodziei...

To dość nietypowa sytuacja. Właściciel lasu w Izdebniku postanowił na własną rękę znaleźć złodziei, którzy okradli go z drewna. Wywiesił ogłoszenia, prosząc o wskazanie złoczyńców. Temu, kto potrafi mu pomóc, oferuje niezłą nagrodę.

Kradzieże drewna z lasu nie są wcale rzadkością, mimo że na pozór trudno jest niepostrzeżenie ściąć drzewa i je stamtąd wywieźć. Jednak zalesione działki bywają spore i często zlokalizowane z dala od ludzkich siedzib, a ich właściciele odwiedzają je sporadycznie, toteż złodzieje nie mają wcale trudnego zadania. Jeśli zaś natrafią na drzewa już ścięte i przygotowane do wywiezienia, sprawa jest dziecinnie prosta.

Do kradzieży drewna w Izdebniku doszło w lesie, który znajduje się około 300 metrów za skrzyżowaniem ulic Łypikówka i Krakówka, kierując się w stronę Leńcz. Nie wiadomo, kiedy dokładnie złodzieje wywieźli z niego swój łup, ale najprawdopodobniej zdarzyło się to okresie od 2 do 6 maja. Właściciel lasu zamierza przekazać 3 tys. zł osobie, która wskaże sprawców kradzieży. Gotów jest nagrodzić również tego, kto ma jakiejkolwiek informacje mogące naprowadzić na ich trop.

Foto pod nagłówkiem: Pexels

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 17.05.2022 17:03

Ale chyba nie w Andrychowie? bo tutaj przecież dzięki wójtowi będziemy mieć ciepło i paliwo do aut za darmo ze spalarni śmieci. Co prawda będziemy mieć raka płuc i kilka innych drobnym problemów ze zdrowiem, ale kto by się tym przejmował.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 17.05.2022 15:34

Obawiam się, że przy tych cenach węgla takich sytuacji będzie coraz więcej