reklama
reklama

W 18 miejscowościach wyłączą energię elektryczną

Gospodarka, Wiadomości, 15.05.2022 22:59, eł

Gdzie w najbliższych dniach nie będzie prądu? Sprawdź, bo może się okazać, że właśnie na Twojej ulicy.

W 18 miejscowościach wyłączą energię elektryczną

Tym razem przerw w dostawie energii elektrycznej będzie więcej niż w ciągu ostatnich tygodni. Tauron Dystrybucja planuje na naszym terenie sporo prac, które wymagają wyłączenia prądu. Czasem na dobrych kilka godzin - gdzieniegdzie nawet siedem. Ale będą też krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania.

Od 16 do 20 maja prądu zabraknie w niektórych częściach 18 miejscowości na naszym terenie. Zgodnie z niepisaną tradycją, najwięcej takich miejsc będzie w powiecie wadowickim. Tam przerwy zdarzą się w Wadowicach, Barwałdzie Dolnym i Górnym, Wysokiej, Choczni, Roczynach, Brzeźnicy oraz Lgocie. Ale wyłączenia prądu zdarzą się również w powiatach oświęcimskim i suskim. Poniżej szczegóły.

Powiat wadowicki


Powiat suski

Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy