reklama
reklama

Królowe piękności z naszego regionu

MAGAZYN, Wiadomości, 01.07.2022 18:30, eł

Ukoronowane zostały panie z powiatów suskiego i wadowickiego.

Królowe piękności z naszego regionu

Pisaliśmy już, jak dziewczęta z naszego regionu wypadły w finale konkursu Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego. Ale również w rywalizacji dla dorosłych kobiet panie z tego terenu zyskały uznanie w oczach jurorów. Najlepiej z nich wypadła drobna blondynka z szerokim uśmiechem mieszkająca w powiecie suskim.

W gali finałowej Miss Województwa Małopolskiego 2022 rywalizowało aż 66 kandydatek, ponad dwa razy więcej niż w przypadku konkursu dla nastolatek. A wszystkie piękne i zgrabne, choć reprezentujące bardzo różne typy urody. Koronę najpiękniejszej Małopolanki wywalczyła Oliwia Petryna ze Złoczewa. Jeśli chodzi o dziewczęta z naszego regionu, najlepiej zaprezentowała się 22-letnia Katarzyna Wątroba z Krzeszowa w gminie Stryszawa (powiat suski). Zdobyła ona tytuł trzeciej Wicemiss Województwa Małopolskiego. Pokazujemy ją na zdjęciu nad tekstem.

W finale konkursu brały udział jeszcze dwie młode i piękne kobiety z naszego regionu - Katarzyna Hrapkowicz z Kęt oraz Aleksandra Żak z Przytkowic w gminie Kalwaria Zebrzydowska. Obie śliczne i pełne wdzięku, lecz tytułów do rozdania było znacznie mniej niż ubiegających się o nie kandydatek. Jeden z nich przypadł w udziale Aleksandrze Żak (na zdjęciu poniżej). Została ona Miss CANOVA Województwa Małopolskiego 2022.foto: Roman Słomka i Robert Kobyliński

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekx, 01.07.2022 22:38

Myślę, że ci poniżej są poebani

rumcajs, 01.07.2022 21:41

@tomekх Ja jestem aktualnie niebinarny, ale kilka lat przed emeryturą zacznę utożsamiać się jako kobieta, zobaczymy co ZUS powie.

tomekх, 01.07.2022 20:05

Dlaczego w wyborach miss nie ma osób nieheteronormatywnych albo niebinarnych ? mam nadzieję że jak pisiory przegrają wybory to się to zmieni.