reklama
reklama

Dwie nastolatki z naszego regionu docenione w konkursie piękności

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.06.2022 20:30, eł
Każda zdobyła po dwa tytuły.
Dwie nastolatki z naszego regionu docenione w konkursie piękności

W finale Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego wystartowały cztery pełne urody i wdzięku dziewczyny z naszego regionu. Wszystkie mają powody do zadowolenia, bowiem już sam udział w gali finałowej jest dużym sukcesem. Ale dwie z nich znalazły się w gronie tych, które wróciły do domu z tytułami i nagrodami.

Finałowa gala konkursu piękności odbyła się w Hotelu Swing w Krakowie, położonym w północnej części miasta, tuż obok Parku Wodnego, Galerii Handlowej Serenada oraz Multikina. Zmierzyło się tam 30 nastolatek z terenu całego województwa małopolskiego. Wśród nich były cztery dziewczyny z naszego regionu: 16-letnia Justyna Bartuś z Andrychowa, 18-letnia Weronika Smaza z Bielan (gmina Kęty), jej rówieśniczka Martyna Dzióbek z Poręby Wielkiej (gmina Oświęcim) oraz 15-letnia Julia Maliborska z Podolsza (gmina Zator).

I właśnie te dwie ostatnie dziewczyny znalazły się w gronie tych najbardziej docenionych, choć żadna nie została nastoletnią królową piękności. Koronę najpiękniejszej nastolatki z Małopolski otrzymała Emilia Bilik z Jarosławia. Ale Martyna Dzióbek z Poręby Wielkiej zdobyła dwa inne tytuły – drugiej Wicemiss Nastolatek Województwa Małopolskiego oraz Miss Foto. Z kolei Julia Maliborska z Podolsza została trzecią Wicemiss oraz Miss Internautów.

Martyna Dzióbek:Julia Maliborska:Foto: Roman Słomka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy