reklama

Gdzie nie będzie prądu w najbliższych dniach?

, Gospodarka, Wiadomości, 26.06.2022 20:05, eł

Czyli powrót do typowej sytuacji.

Gdzie nie będzie prądu w najbliższych dniach?

Aby dystrybutor energii elektrycznej mógł dostarczać ją nam bez zakłóceń, musi czasem modernizować sieć lub przeprowadzić prace konserwacyjne. A nie da się tego zrobić bez wyłączenia prądu na jakiś czas. Niektóre przerwy są krótkie, inne trwają kilka godzin. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie do nich dojdzie.

W minionym tygodniu tylko w jednej miejscowości na terenie powiatu wadowickiego doszło do przerwy w dostawie energii elektrycznej. Jednak od 27 czerwca do 1 lipca Tauron Dystrybucja planuje znacznie więcej wyłączeń prądu na tym terenie. Nastąpią one w Wieprzu, Roczynach, Kleczy Dolnej, Choczni, Tomicach, Lanckoronie, Brodach i Zarzycach Wielkich.

Dużo mniej przerw będzie w ościennych powiatach. W suskim zaplanowano je w Jordanowie, Naprawie i Bystrej Podhalańskiej, zaś w oświęcimskim w Bulowicach, Babicach i Brzeszczach. Szczegóły w tabelach pod tekstem.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto; Pexels

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy