reklama
reklama

Jego twarz była na dziesiątkach książek, teraz napisał własną

MAGAZYN, Wiadomości, 09.10.2022 15:18, eł

Pochodzi z powiatu wadowickiego i jest niezwykle popularnym fotomodelem.

Jego twarz była na dziesiątkach książek, teraz napisał własną

O pochodzącym z Jaroszowic koło Wadowic Kamilu Nizińskim pisaliśmy już wiele razy. Ten przystojny mężczyzna realizuje się jednak nie tylko w modelingu. Cały czas szuka nowych dziedzin, w których może rozwinąć skrzydła. Teraz wydał też własną książkę. Opisana przez niego historia miłosna spodoba się zapewne wielu kobietom.

Kiedyś nie przypominał przystojniaka, jakim jest obecnie. Ważył ponad 100 kg, ale dzięki swojej narzeczonej wziął się w garść i wygrał z nadwagą. To również jej zachęta sprawiła, że spróbował swoich sił w modelingu. Okazał się w tym świetny i wkrótce stał się rozchwytywanym fotomodelem. Na koncie ma udział w kampaniach reklamowych wielu marek nie tylko odzieżowych. Jego twarz pojawiła się też na okładkach dziesiątek książek. Najbardziej znaną z nich jest powieść Blanki Lipińskiej „365 dni” i to właśnie ona przyniosła mu największą popularność. Ale Kamil Niziński nie ogranicza się tylko do pozowania. Realizuje się też na innych, bardziej ambitnych polach. Miedzy innymi założył Klinikę Przeszczepu Włosów (aczkolwiek to już zamknięty rozdział jego życia), a także stworzył linię obuwia i biżuterii sygnowanych własnym nazwiskiem. Więcej o Kamilu Nizińskim możecie dowiedzieć się z naszego wywiadu, który przeprowadziliśmy z nim w ubiegłym roku (tutaj).

Teraz dał się poznać również jako autor powieści. Swoją debiutancką książkę „Love is You” stworzył razem z pisarką Angeliką Łabudą. - Ten romans powstawał prawie dwa lata i bazuje w dużym stopniu na moim doświadczeniu życiowym, historiach, które mnie spotkały i też takich, których byłem świadkiem. Miłość, która może przytrafić się każdemu, na każdym etapie życia. Taka, która wydaje się być nierealna, a jednak potrafi połączyć dwoje nieznajomych. Walka z poczuciem samotności ludzi, którzy na pozór wydają się być szczęśliwi i spełnieni, a w środku są wypaleni – napisał Kamil Niziński na Instagramie - To nie jest erotyk podobny do „50 twarzy Greya” czy „365 dni”. Nie znajdziecie w książce wulgarnych scen erotycznych, przedmiotowego traktowania kobiet czy gangsterów uprowadzających swoje wybranki, ale i tak zachęcam Was do przeczytania historii, która wydarzyła się naprawdę.

Okładkę tej książki również ozdobiła jego twarz. Powieść będzie miała premierę dopiero 26 października, ale już kilka dni temu ruszyła jej przedsprzedaż. Można ją zamawiać w popularnych księgarniach prowadzących sprzedaż internetową, między innymi w Empiku.

O czym opowiada? „Michael jest znanym amerykańskim modelem. Emilia – polską lekarką pracującą w warszawskim szpitalu. Na pozór wiodą idealne życia, tylko garstka najbliższych osób wie, z jakimi traumami się zmagają. I gdyby nie jeden służbowy wyjazd do Zurychu i dwie przez przypadek zamienione walizki, drogi tych dwojga pewnie nigdy by się nie przecięły. Jednak los chciał inaczej… Czy ten romans odmieni ich życia? A może to tylko namiętna gra? I czy będą mieli odwagę w nią zagrać?” - tak zachęca to przeczytania książki jej wydawca.


Foto: Instagram/kamilnizinskireklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy