reklama
reklama

Dwie ślicznotki z naszego regionu w finale prestiżowego konkursu

MAGAZYN, Wiadomości, 03.11.2022 20:00, eł
Znalazły się wśród dwunastu najpiękniejszych modelek i... pływały z delfinami.
Dwie ślicznotki z naszego regionu w finale prestiżowego konkursu

Dwanaście modelek z całej Polski pojechało do Alanyi na Riwierze Tureckiej, by rywalizować w konkursie Foto Models Poland 2022. W tym gronie znalazły się dwie dziewczyny z naszego regionu – Zuzanna Balonek z Laskowej w gminie Zator (Miss Beskidów Nastolatek 2022) oraz Marta Momot z Radoczy. Wprawdzie żadna z nich nie zdobyła najwyższych laurów, ale już samo to, że znalazły się w finałowej dwunastce, było dla nich ogromnym sukcesem.


Obie piękności z naszego regionu reprezentowały agencję modelingu Grabowska Models z Bielska-Białej. Dla dziewcząt udział w konkursie był przede wszystkim niesamowitą przygodą. Wprawdzie sporą część ich pobytu w Alanyi wypełniły zajęcia związane z przygotowaniami do finału konkursu, ale nie brakowało też czasu na zwiedzanie i wypoczynek na plaży. Organizatorzy zadbali o to, by modelki poznały najciekawsze lokalne atrakcje.

Na Zuzannie Balonek i Marcie Momot największe wrażenie wywarło spotkanie z delfinami. Obie marzyły bowiem o tym, by zobaczyć na żywo te sympatyczne ssaki. Dziewczęta miały nawet okazję pływać razem z nimi, co okazało się dla nich niezapomnianym przeżyciem.

Agencję Grabowska Models reprezentowała jeszcze jedna dziewczyna - Anna Ślimok, której udało się wywalczyć w konkursie tytuł Miss Alanya Beauty. Na zdjęciu pod tytułem Ania stoi pośrodku, pomiędzy Zuzią (po lewej) i Martą. Do fotografii poniżej dziewczęta ustawiły się w odwrotnej kolejności.


Foto: Grabowska Models

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy