reklama
reklama

Damian z Sułkowic i jego wybranka mieli wesele marzeń. Pomogli im w tym nasi czytelnicy

MAGAZYN, Wiadomości, 28.05.2024 16:00, eł
Ach, co to był za ślub!
Damian z Sułkowic i jego wybranka mieli wesele marzeń. Pomogli im w tym nasi czytelnicy

Końcem lipca ubiegłego roku prosiliśmy o głosy dla pochodzącego z Sułkowic w gminie Andrychów Damiana Paszewskiego oraz jego narzeczonej Martyny Haber, startujących w konkursie, w którym do wygrania było wesele. W parę dni później ogłosiliśmy ich zwycięstwo, zdobyte w niemałym stopniu dzięki Wam. Teraz możemy pokazać, jak wyglądał ich wielki dzień.

Organizatorami konkursu byli: restauracja Opolanka, firma Architekt Imprez i portal Czas na Opole. Najpierw jury wybrało pięć par spośród wszystkich, które zgłosiły chęć udziału w rywalizacji. Następnie po każdym z filmowych odcinków odpadała jedna z nich – ta, która otrzymała najmniejszą ilość głosów od internautów. Martyna oraz Damian dotrwali do ścisłego finału i poradzili sobie w nim śpiewająco.

W sumie na obie finałowe pary oddano 7,5 tys. głosów, z czego przeszło 4 tys. zdobyła ta, której sekundowaliśmy. Niemała była w tym zasługa naszych czytelników. Nasza artykuł zachęcający do głosowania na Martynę i Damiana miał ponad 12 tysięcy wyświetleń, a na Facebooku setki polubień, udostępnień i komentarzy.

- Poznaliśmy się na rajdzie studenckim organizowanym przez nasz wydział na AGH. Wyjazd minął szybko, a po nim nasze drogi chwilowo się rozeszły. Jednak los zdecydowanie chciał, żebyśmy wpadli na siebie w jednym z krakowskim lokali i zaczęli się spotykać. Po kilku latach przeprowadziliśmy się do Opola, żeby tutaj rozpocząć wspólne życie. Kochamy spędzać wolny czas wędrując z naszym kotem, zajmując się ogródkiem, jeżdżąc na festiwale muzyczne – opowiadał nam Damian o miłości, która połączyła go z Martyną.

Ich wesele odbyło się w ostatnią sobotę i było naprawdę okazałe. Bawiło się na nim około 140 osób. Choć pogoda w Opolu była niespokojna (tak samo, jak w rodzinnych stronach Damiana) i nad restauracją Opolanka szalały nawałnice, nie zakłóciło to szczęścia młodej pary. - Uśmiech nie schodził z naszych twarzy – zapewnia Martyna.Na naszym portalu pisaliśmy też o siostrze Damiana Paszewskiego: Z korporacji do stolarni. Andrychowianka zaklina marzenia w drewnie i żywicy


Foto i wideo: Czas na Opole

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy