reklama
reklama

Oto składy wszystkich komisji nowej Rady Miejskiej w Andrychowie

Polityka, Wiadomości, 28.05.2024 11:20, eł
Głosowanie nad nimi odbyło się wczesnym popołudniem w poniedziałek.
Oto składy wszystkich komisji nowej Rady Miejskiej w Andrychowie

Druga sesja Rady Miejskiej kadencji 2024-2029 w Andrychowie, która odbyła się we wczesne poniedziałkowe popołudnie (27 maja), nie była długa. Samorządowcy zajmowali się podczas niej w zasadzie tylko sprawami organizacyjnymi. Prócz tego doszło do zaprzysiężenia nowej radnej Doroty Okrzesik oraz ustalenia wynagrodzenia burmistrz Beaty Smolec, o czym pisaliśmy w osobnych artykułach.


Najwięcej czasu zajęły kwestie związane z liczebnością i składami osobowymi komisji Rady Miejskiej w Andrychowie. Są to jej wewnętrzne organy, przeznaczone do wykonania określonych zadań. Najwięcej radnych zasiada w Komisji Spraw Gospodarczych. Jest ich jedenaścioro, czyli nawet więcej niż w poprzedniej kadencji. Wtedy ta komisja miała dziewięcioosobowy skład.

Poniżej podajemy składy wszystkich komisji.

Komisja Spraw Gospodarczych:


Komisja Spraw Organizacyjno-Regulaminowych:


Komisja Spraw Społecznych:


Komisja Rewizyjna:


Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:


Foto: WB

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy