reklama
reklama

19 uroczych dziewcząt z naszego regionu w półfinale Miss Województwa Małopolskiego [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 17.03.2023 15:42, eł

Która najpiękniejsza?

19 uroczych dziewcząt z naszego regionu w półfinale Miss Województwa Małopolskiego [FOTO]

Ruszyła już walka o koronę Miss Województwa Małopolskiego. W półfinale konkursu zmierzy się aż 120 dorosłych młodych kobiet i ponad 50 nastolatek. Wśród nich jest aż 19 kandydatek z naszego regionu. To między innymi mieszkanki Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Suchej Beskidzkiej czy Makowa Podhalańskiego.

Praktycznie każdą z nich cechuje inny typ urody, ale żadnej nie brakuje wdzięku. Jak sobie poradzą w półfinale Miss Województwa Małopolskiego, okaże się już w sobotę, 18 marca. Tego dnia o 18.00 odbędzie się półfinał konkursu. Dziewczęta zmierzą się na scenie w hotelu Metropolo by Golden Tulip w Krakowie. Najpiękniejsze dostaną awans do finału Miss Województwa Małopolskiego i Miss Nastolatek. Te, których uroda zdobędzie największe uznanie na etapie wojewódzkim, będą się następnie ubiegały o tytuły w ogólnopolskim konkursie piękna Polska Miss.


Półfinalistki konkursu Miss Województwa Małopolskiego z naszego regionu to: Klaudia Balonek z Woźnik, Klaudia Urbańska, Maja Sumera i Yuliya Yuriv z Wadowic, Paulina Pilch z Kalwarii Zebrzydowskiej, Paulina Żak z Przytkowic, Kinga Jędrzejczyk z Osieka, Irena Wiktor z Graboszyc, Magdalena Jarosz z Oświęcimia, Natalia Kokoszka, Martyna Mielec i Weronika Jankowska z Suchej Beskidzkiej, Gabriela Kaczmarczyk z Makowa Podhalańskiego oraz Katarzyna Szarlej z Juszczyna.

Z kolei o tytuł Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego walczą: Sandra Sitarz z Choczni, Aleksandra Wyrobisz z Woźnik, Zuzanna Wągroda z Sosnowic, Maja Ścigalska z Gierałtowic i Julia Pyzdek z Poręby Wielkiej.

W galerii prezentujemy zdjęcia wszystkich kandydatek z naszych okolic:

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy