reklama
reklama

Wystarczy jedna kropla deszczu, aby odmienić czyjeś życie

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.02.2023 11:50, eł

Postanowiła to udowodnić pisarka z powiatu wadowickiego.

Wystarczy jedna kropla deszczu, aby odmienić czyjeś życie

Miłośniczka kawy, zwierząt, zapalona czytelniczka, kobieta obdarzona wielkim poczuciem humoru i jeszcze większym talentem do rozbawiania innych. To pisarka Joanna Szarańska z Przytkowic w gminie Kalwaria Zebrzydowska, której najnowsza powieść wkrótce będzie dostępna w sprzedaży.

Autorka wciąż najbardziej znana jest z książek obliczonych na to, by wywoływać w czytelnikach spazmy śmiechu, jednak ma już na koncie wcale niemałą kolekcję zupełnie innych – wyciskających z oczu łzy wzruszenia, a nie rozbawienia. Jedną z nich jest jej najnowsze dzieło, obyczajowa powieść zatytułowana „Jedna kropla deszczu”.

Wydawca tak o niej napisał: „Wyrusz w podróż pełną miłości! Berenika od dawna ją planowała. Miało być romantycznie, sielsko i sentymentalnie. Miało też być z mężem. Niestety życie pokrzyżowało plany i jej ukochany Janek odszedł. W dodatku córka postanowiła sprzedać ich rodzinny dom. Jedyne oparcie Berenika odnajduje we wnuczce. Ewa nie pozwala pogrążyć jej się w rozpaczy i wraz z babcią wyrusza w podróż do ważnych dla dziadków miejsc. Pozwól się przenieść do urokliwego Maciejowa, zachwyć się widokiem tatrzańskiej dolinki, wybierz się na przechadzkę wśród sosen. Zobacz, jak teraźniejszość przenika się z przeszłością. I przekonaj się, że los bywa zmienny i nieprzewidywalny. Nieraz trzeba miesięcy wysiłku, by zawrócić ze źle obranej drogi. A czasem wystarczy jedna kropla deszczu, aby odmienić czyjeś życie.

Premiera powieści zaplanowana została na 22 lutego. A u nas, jak zwykle, będzie można wygrać parę egzemplarzy „Jednej kropli deszczu”. Gdy je otrzymamy, ogłosimy konkurs dla czytelników.

Zachęcamy również do przeczytania wywiadu z autorką, który opublikowaliśmy w ubiegłym roku – tutaj.


Foto: Facebook/Joanna Szarańska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy