reklama

Na tym parkingu nietrudno było uszkodzić pojazd. W końcu ruszył jego remont

Gospodarka, Wiadomości, 09.02.2023 12:05, eł
Prace potrwają kilka miesięcy.
Na tym parkingu nietrudno było uszkodzić pojazd. W końcu ruszył jego remont

Stan parkingu przy budynku, w którym mieści się między innymi siedziba Spółdzielni Mieszkaniowej w Wadowicach, już od dawna wołał o pomstę do nieba. Decydując się na zaparkowanie w tym miejscu, trzeba było uważać, by nie uszkodzić samochodu na jednej z licznych dziur.

Przez najbliższych kilka miesięcy można jednak zapomnieć o postoju w tym miejscu. W ubiegłym tygodniu ruszył remont parkingu, który ma się zakończyć w połowie tego roku. Przebudowa będzie kosztowała 650 tys. zł. Gmina Wadowice pozyskała na to zadanie dotację rządową.

Po zakończeniu prac będzie tam 49 miejsc postojowych z nawierzchnią z betonowej kostki brukowej, w tym trzy dla osób niepełnosprawnych. Oprócz tego wyremontowana zostanie kanalizacja deszczowa i wymieniony asfalt wokół parkingu. Modernizacji doczeka się też fragment chodnika wzdłuż al. Matki Bożej Fatimskiej.O:


Foto: Facebook/Bartosz Kaliński

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy