reklama
reklama

W Andrychowie powstają trzy budynki z mieszkaniami na wynajem

Gospodarka, Wiadomości, 09.02.2023 08:15, eł

To jedna z trzech inwestycji realizowanych na naszym terenie przez tego samego dewelopera.

W Andrychowie powstają trzy budynki z mieszkaniami na wynajem

Przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Andrychowie powstają trzy identyczne budynki. Będą to piętrowe domy z podziemnymi garażami. Znajdą się w nich 24 nowoczesne, kompleksowo urządzone apartamenty na wynajem. Mieszkania będą miały powierzchnię od 35 do 55 m kw. Całość tego miniosiedla ma być ogrodzona.

Inwestycję realizuje firma Bongo Invest. Przewidywany termin jej zakończenia to przełom bieżącego i kolejnego roku. Plusem lokalizacji, w której budynki powstają, jest sąsiedztwo Galerii Andrychów. Jej odległość w linii prostej od budowanych domów to około 60 m. Minusem (bardzo poważnym) jest bliskie sąsiedztwo torów kolejowych i drogi krajowej nr 52. O ciszy i spokoju można tam będzie tylko pomarzyć.

Bongo Invest planuje jeszcze dwie inwestycje w Andrychowie. Jedną przy ulicy Brzegi, drugą na terenie dawnej cegielni przy ulicy Lenartowicza. Te obiekty nie są jeszcze rozpoczęte, ale deweloper nie narzeka na brak pracy.

Aktualnie, oprócz domów w Andrychowie, Bongo Invest buduje też blok mieszkalny przy ulicy Krasińskiego w Wadowicach. To wyjątkowa lokalizacja, z budynku bowiem roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki. Sześciokondygnacyjny blok z podziemnym parkingiem ma być gotowy już w czerwcu tego roku. Wewnątrz będzie 55 mieszkań o powierzchni od 33 do 65 m kw.

Deweloper buduje też całe osiedle apartamentowców w Zatorze. Ostatnio ukończył już trzeci etap inwestycji, a planuje jeszcze dwa. W każdym z wybudowanych tam trzech budynków wielorodzinnych znajdują się 82 mieszkania, a wciąż jest zapotrzebowanie na więcej.

Tak wygląda budowa w Andrychowie:
A tak domy mają wyglądać po wykończeniu:

Foto: Edyta Łepkowska, wizualizacje: Bongo Invest
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Polityk, 10.02.2023 10:49

Rozumiem że z niskimi dochodami też będą mogli dostojnie wynająć te apartamenty i opłacać tylko samo zużycie takie symboliczne w tak tętniącej lokalizacji :-)

szpp, 09.02.2023 10:48

lokalizacja koszmarna

Adam21, 09.02.2023 10:42

chyba sobie kupię...pracuję wsw to kto mi zabroni:-)

Koniczynka, 09.02.2023 09:30

Lokalizacja w Andrychowie tragiczna. Z jednej strony pociągi a z drugiej tysiące aut przejeżdżających każdego dnia. Mały plus to ten że wszędzie będzie blisko.