reklama
reklama

Paserstwo samochodowe w powiecie wadowickim. Cztery osoby aresztowane

Na sygnale, Wiadomości, 07.02.2023 20:00, eł

Są to nie tylko mężczyźni...

Paserstwo samochodowe w powiecie wadowickim. Cztery osoby aresztowane

Prawie dwa tygodnie termu pisaliśmy o przeprowadzonej w Wadowicach akcji Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Funkcjonariusze nie chcieli wyjawić, czego dotyczyła ta sprawa, ale z uzyskanych przez nas nieoficjalnych informacji wynikało, iż chodzi o działalność tak zwanej dziupli samochodowej. Teraz potwierdziła nam to prokurator rejonowa w Wadowicach.

Dziupla to potoczna nazwa miejsca, gdzie skradzione pojazdy są demontowane w celu sprzedania ich w częściach. Wykonuje się tam również zmianę numerów seryjnych samochodów, by przygotować je do zbycia w całości. I rzeczywiście takie miejsce do niedawna działało w powiecie wadowickim, aczkolwiek prokurator rejonowa w Wadowicach Marta Łuczyńska nie udzieliła nam bliższych informacji na temat jego lokalizacji.

- W sprawie zostały przeprowadzone różne czynności procesowe, które doprowadziły do przedstawienia zarzutów ustalonym sprawcom. Są to cztery osoby obojga płci, które zostały tymczasowo aresztowane na mocy postanowienia Sądu Rejonowego w Wadowicach – informuje nas Marta Łuczyńska, ważąc każde słowo.

Cała czwórka osadzona w tymczasowym areszcie to mieszkańcy powiatu wadowickiego. Na bardziej szczegółowe oficjalne informacje dotyczące paserstwa samochodowego na tym terenie trzeba jeszcze poczekać...

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zepol, 08.02.2023 08:33

Kurde, ale sajgon