reklama

Włamanie do sklepu w centrum handlowym

Na sygnale, Wiadomości, 08.02.2023 14:25, eł

Łupem złodziejaszków padł sprzęt elektroniczny.

Włamanie do sklepu w centrum handlowym

Złodzieje obrali sobie za cel jeden ze sklepów w działającym od niedawna Centrum Handlowym Atut w Suchej Beskidzkiej. Wybrali taki, w którym można obłowić się w towar niewielkich gabarytów, ale dość kosztowny.

Po osłoną nocy nieznani sprawcy włamali się do sklepu z artykułami RTV i AGD przy ulicy Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej. Zgłoszenie o tym zdarzeniu policja otrzymała dopiero rano, około 7.40.

- Na miejsce niezwłocznie udali się funkcjonariusze, którzy zabezpieczyli miejsce. Następnie została tam skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, która wykonywała dalsze czynności. Jak ustalono, że sklepu ukradziono sprzęt elektroniczny. Obecnie trwają dalsze czynności, zmierzające do ustalenia sprawców tego przestępstwa – informuje rzecznik aspirant sztabowy Wojciech Copija, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.

Oficer nie zdradza na razie wartości łupu wyniesionego ze sklepu. Nie ujawnia też, w jaki sposób włamywacze dostali się do jego wnętrza.


Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy