reklama

Szef składowiska odpadów pisarzem. Rozdajemy jego książki

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.06.2022 09:53, eł

Konkurs cieszył się dużym powodzeniem.

Szef składowiska odpadów pisarzem. Rozdajemy jego książki

Na co dzień pełni bardzo poważne stanowisko prezesa zarządu składowiska odpadów, a wieczorami zamienia się w autora horrorów. Ma już na koncie pokaźną ilość powieści wydanych drukiem, a co za tym idzie, ugruntowaną pozycję wśród wielbicieli tego typu książek. Jednak wielu naszych czytelników było zaskoczonych, że mamy w regionie takiego pisarza.

W artykule „Uczynił swe miasto najbardziej nawiedzoną miejscowością w Polsce...” napisaliśmy o Tomaszu Siwcu z Suchej Beskidzkiej, autorze szeroko pojętej literatury grozy, a także książek dla dzieci i młodzieży. Była po temu dobra okazja, bowiem niedawno ukazały się jednocześnie aż trzy minipowieści tego pisarza. Są to trzy pierwsze tomy serii „Kołyska strachu”: „Ostatni egzamin”, „Tato” i „Tajemniczy zegarek” . Autor chce nim oddać hołd dawnym opowieściom niesamowitym. Czy mu się to udało? To już pozostawiamy ocenie fanów literatury tego rodzaju.

Dwa zestawy książek stanowiły nagrody w konkursie dla naszych czytelników, który towarzyszył artykułowi. Dostaliśmy zadziwiająco dużo odpowiedzi, wszystkie prawidłowe, bo też pytanie konkursowe było bardzo łatwe. Musieliśmy spośród nich wyłonić tylko dwie. Oto zwycięzcy naszego konkursu:

Robert Kuś z Sułkowic

Piotr Cieśla z Andrychowa

Po odbiór nagród zapraszamy do naszej redakcji, która mieści się w Andrychowie, przy ul. Starowiejskiej 22B, lok. 412 (na czwartym piętrze). Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 512 813 677


Foto: Facebook / Tomasz Siwiec - profil autorski

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy