reklama
reklama

Spotkanie z Marią Peszek i Janem Peszkiem "Na Starym Tartaku" [FOTO, VIDEO]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 04.04.2023 20:45, foto: WB
Publiczność bawiła się znakomicie.
Spotkanie z Marią Peszek i Janem Peszkiem

We wtorek (4.04) Koło PTTK „Chałupa” zorganizowało spotkanie z pochodzącym z Andrychowa Janem Peszkiem i jego córką - aktorką, piosenkarką, autorka tekstów Marią Peszek. Spotkanie w ramach "Klubu Podróżnika" zorganizowało koło PTTK Chałupa", a bezpłatne wejściówki na nie rozeszły się w ciągu kilku zaledwie godzin.

We wtorkowy wieczór sala bankietowa w restauracji "Na Starym Tartaku" w Andrychowie wypełniona była po brzegi.

Peszkowie dużo opowiadali o swoich związkach Andrychowem, takim jakim go pamiętają, gdy tutaj częściej bywali. Było przy tym mnóstwo żarów, śmiechu. Publiczność na pewno bawiła się znakomicie.

Rozmowa toczyła się także wokół książki Marii Peszek pt. „Naku*wiam zen”, która ukazała się pod koniec 2022 roku nakładem Wydawnictwa MARGINESY.

Zobaczcie nagranie ze spotkania

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy