reklama

UWAGA! "Strefa niebezpieczna" na dworcu w Andrychowie

MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 04.04.2023 11:25,
Perony dworca w Andrychowie zostały ostatnio wyremontowane, ale budynek dworca to ruina.
UWAGA!
Mieszkańcy i pasażerowie przebywający na dworcu w Andrychowie powinni uważać. Budynek się sypie. Na chodnik lecą kawałki drewna z dachu. Dlatego w ostatnich dniach teren wokół wejścia został otaśmowany. Zamieszczono tam tabliczkę z napisem "Uwaga. Strefa niebezpieczna".

Jak ustaliliśmy, na razie nie ma pieniędzy na gruntowny remont budynku dworca. Prawdopodobnie będzie on możliwy dopiero przy okazji modernizacji odcinka lini kolejowej z Andrychowa do Bielska-Białej. ale na razie się na to nie zanosi.
foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nostradamus, 04.04.2023 18:40

Aż żal patrzeć na dworzec , jak i na willę koło AZPB , jak i kamienice na rynku. Szkoda że te obiekty nie są ratowane wszak to historia miasta.

Gość, 04.04.2023 11:49

Ehh... jeden z niewielu wartych uwagi budynków w naszym mieście...