reklama

Popularne sieciówki rekrutują do kolejnych nowych sklepów

Gospodarka, Wiadomości, 03.04.2023 19:15, red
Po Andrychowie, teraz przyszedł czas na Wadowice i Zator.
Popularne sieciówki rekrutują do kolejnych nowych sklepów
W Andrychowie od kilkunastu miesięcy działa Galeria Andrychów z 30 sklepami. Głównie są to popularne wcześniej w galeriach w dużych miastach znane sieciówki.

Znane marki coraz mocniej rozpychają się z małych miastach. Kilka nowych sklepów ma powstać w Wadowicach i w nowej galerii w Jaroszowicach. Aktualnie rekrutację do sklepów w gminie Wadowice przeprowadzają Action (na stanowiska kierownik, zastępca kierownika), Aldi (na stanowisko kierownik/ka), JYSK (sprzedawca), a także Sinsay.

Sinsay ulokuje także nowy sklep w Zatorze.

A w Andrychowie? Działające w galerii sklepy cały czas szukają pracowników. Aktualnie rekrutację prowadzi m.in. Leroy Marlin (doradca klienta, kasjer/ka), Martens Sport (sprzedawca), Dealz (kasjer/ka).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy