reklama

Dziura na dziurze na osiedlu. Kiedy to się skończy? [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 03.04.2023 16:53,
Publikujemy list naszego Czytelnika.
Dziura na dziurze na osiedlu. Kiedy to się skończy? [FOTO]
"Około miesiąca temu na Osiedlu XX-lecia w Wadowicach wymieniono chodnik oraz wstawiono nowe krawężniki. Mieszkańcy cieszyli się, gdyż wiadome było, że kolejnym ruchem będzie wymiana (już od dawna będącego w opłakanym stanie) asfaltu. Od momentu wymiany chodnika minął ponad miesiąc a dziury pozostawione po wymianie jak były tak są.

Przejeżdżając przez osiedle trzeba uważać żeby nie urwać zawieszania. Dodatkowo parkujące przy chodniku auta utrudniają wymijanie dziur (których nie powinno być!!). Po interwencji na jednym z portali społecznościowych u Burmistrza możemy przeczytać: "Nawierzchnia będzie położona w ciągu kilku najbliższych dni". Od wpisu 21.03. minęły równe 2 tygodnie. A nawierzchni jak nie było tak w dalszym ciągu nie ma.

Tłumaczenia pogodowe są nie na miejscu gdyż prace nad naprawą ulicy nie rozpoczęły się nawet w dni pogodne. Niestety to nie pierwsze słowa rzucane przez Burmistrza na wiatr... Przy opóźnieniach budowy dworca PKS też się tłumaczył, co wcale nie przyśpieszyło prac na tym obiekcie... Gratulujemy Burmistrzowi nowych remontów ale przypominamy, że jednego na Osiedlu XX-lecia w dalszym ciągu nie skończył. W załączniku przesyłam zdjęcia udowadniające z czym na co dzień zmagają się kierowcy i piesi Osiedla XX-lecia"

- pisze mieszkaniec Wadowic.

Masz ciekawego newsa, opinię, zdjęcia? Prześlij je nam na [email protected] lub poprzez formularz kontaktowy[OBRAZ6]

[OBRAZ7]

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 03.04.2023 17:22

Oczywiście chodzi o ulicę Lenartowicza w Andrychowie.

Koniczynka, 03.04.2023 17:18

A co za baran zaprojektował zajezdnię przy bloku 28 i 30 ??? Przecież tam żaden autobus się nie zatrzymuje. Tam powinny być miejsca parkingowe!!!! Pilnie to poprawić. Czy ktoś nadzoruje ten remont z urzędu miasta???? Budka autobusowa i przystanek koło bloku 28 jest dla kogo????? Kiedy na przystanku autobusowym przed szkołą podstawową nr 5 pojawi się tablica świetlna?????