reklama

Antypisowski baner nie przetrwał w gminie rządzonej przez PiS

Polityka, Wiadomości, 04.04.2023 09:00, eł
Szybko został zniszczony.
Antypisowski baner nie przetrwał w gminie rządzonej przez PiS

Coraz więcej osób dokładnie sprawdza ceny, zanim coś kupi, a niejedna, po podsumowaniu zawartości sklepowego koszyka, decyduje się odłożyć na półki niektóre produkty. Ceny rosną bowiem w zastraszającym tempie. Tak wysokiej inflacji, jak ostatnio, nie było w Polsce przez 26 lat. Winą za ten stan rzeczy opozycja obarcza obecne rządy, czemu daje wyraz, rozwieszając między między innymi banery z napisem „PiS = drożyzna”.

Po raz pierwszy pojawiły się one już pod koniec 2021 roku. Teraz znowu jest ich sporo w całej Polsce. Bo też ceny poszybowały do góry już tak bardzo, że przygotowanie świątecznych przysmaków dla coraz większej ilości osób jest pod względem finansowym nie lada wyzwaniem. Młodzi ludzie takiej inflacji nie pamiętają, a starsi z doświadczenia wiedzą, że może jeszcze dużo bardziej wzrosnąć i zastanawiają się, za co będą żyć, gdy do tego dojdzie...

Stąd też kolejna taka kampania billboardowa Platformy Obywatelskiej. Jaskrawe banery można spotkać jak kraj długi i szeroki. W niektórych miejscowościach bywają one zasłanianie przez zwolenników rządzącej partii innymi, jak na przykład w jednej z wiosek w powiecie tarnobrzeskim, gdzie w ten sposób powstało nowe hasło: „PiS = I love Tarnowska Wola”...

Taki billboard pojawił się ostatnio również w Ryczowie, gdzie najwyraźniej również kogoś zdenerwował. W nocy z piątku na sobotę został zniszczony i wygląda teraz tak, jak na powyższym zdjęciu. Ryczów leży na terenie gminy Spytkowice, której wójtem jest związany z PiS-em Mariusz Krystian.


Foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bot, 06.04.2023 20:37

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/813933,korwin-mikke-oczywiscie-uwazam-ze-pan-putin-bylby-swietnym-prezydentem-polski.html

rumcajs, 06.04.2023 19:49

A jaka jest alternatywa? pro niemiecka partia PO, wspierana przez TVN, która ostatnio tak zbezcześciła imię Jana Pawła II oraz jest równie jak nie bardziej lewicowa od PiS - słynny program babciowe+ i mieszkanie 0% ? Licytujemy się kto da więcej. PO i PiS oraz Hołownia = drożyzna.

tomekх, 04.04.2023 20:40

PIS = DROŻYZNA! widać to zwłaszcza pod Kauflandem i Galerią Andrychów zwłaszcza w piątek i sobotę. I to są dopiero FAK TY !

Koniczynka, 04.04.2023 20:14

Panda, prawda w oczy kole. PIS=DROŻYZNA. To są fakty!!!

panda, 04.04.2023 16:35

KONICZYNKA....JESTES JUZ TAK ZWARIOWANA/NY/ ŻE TY ODEJDZIESZ A COVID ZOSTANIE

Nostradamus, 04.04.2023 12:16

Już to widzę jak za PO będziecie mieli taniej .

hebes1125, 04.04.2023 09:40

Jeśli autor tego artykułu dostanie obstrukcji to też napisze, że to przez PiS.

Jeremiasz, 04.04.2023 08:50

Drożyzna? Co tam drożyzna, przez 8 lat kadencji Ci ludzie nie zrobili kompletnie nic, aby zmniejszyć biurokrację - przeciwnie, tylko ją sukcesywnie zwiększali. Nadal nie mogę wycinać własnych drzew bez pozwolenia urzędasów, nadal rozdają cudze pieniądze, edukacja państwowa to prawie dno, nadal niszczą polskich przedsiębiorców i rolników. Miliardy idą na pomoc dla Ukrainy, a państwo i podatnicy nic z tego nie mają, przeciwnie, tylko musimy utrzymywać tą bandę darmozjadów. To PIS organizował lockdowny, zamykał szpitale, kościoły, marnowali i kradli miliardy na szczypawki. Można tak jeszcze długo wymieniać - niech się w końcu polski frajer- tzn. podatnik obudzi i uświadomi sobie że to farbowane lisy na służbie amerykańskiej doją polaków ze wszystkiego co mają.

Koniczynka, 04.04.2023 08:38

Kogoś widocznie bolą fakty. W Andrychowie też można spotkać te bilboardy. Drożyzna jest i PiS nad tym nie panuje. Teraz przyjęli miliony ton zboża z Ukrainy,a polscy rolnicy bankrutują. Zboża jest tak dużo że nie ma co z tym robić a zaraz kolejne żniwa. Pomimo tego w sklepach rekordy biją ceny mąki.