reklama

Długo wyczekiwana obniżka cen OKIEN

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.04.2023 09:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Aktualnie na rynku budowlanym pojawiają się doniesienia o niespodziewanej obniżce cen okien. Spadające ceny surowców, takich jak profile okienne, oraz słabsza sprzedaż w pierwszym kwartale 2023 roku w porównaniu z rokiem ubiegłym, skłaniają producentów do zmniejszania marż i cen swoich produktów.
Długo wyczekiwana obniżka cen OKIEN

Obniżka cen to dobra wiadomość dla osób planujących remont swojego domu lub montaż stolarki okiennej w nowym budynku. Dzięki niższym cenom, inwestycja ta może stać się bardziej opłacalna. Szczególnie w przypadku wymiany starych, mało energooszczędnych okien na nowe modele, które charakteryzują się lepszą izolacją termiczną oraz akustyczną, a także bezpieczeństwem.

Obniżkę cen okien potwierdza firma Dom-Kompleksowo z Andrychowa, która jako jedna z pierwszych na lokalnym rynku uaktualniła swój cennik stolarki otworowej.
Sezonowa obniżka cen ma szansę wpłynąć korzystnie na rynek budowlany i przyczynić się do zwiększenia liczby zamówień. Z drugiej strony początek sezonu oraz wzrost popytu na rynkach krajów EU powoduje, że mamy do czynienia z krótkotrwałym trendem, po którym rynek się ustabilizuje, lub wróci do podwyżek. W związku z tym warto już teraz wyruszyć na zakupy.

Oczywiście, kluczowe dla konsumentów będzie zachowanie odpowiedniej jakości oferowanych produktów, gdyż cena nie może być jedynym wyznacznikiem wyboru.

Salon sprzedaży firmy Dom-Kompleksowo w Wieprzu przy ul. Biała Droga

- Producenci okien oferują coraz bardziej innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na obniżenie kosztów utrzymania domu. Wśród nich znajdują się okna o zwiększonej izolacyjności ograniczające w znacznym stopniu straty energii cieplnej, a co za tym idzie ich zastosowanie wpływa na redukcję kosztów ogrzewania – tłumaczy przedstawiciel działu sprzedaży w firmie Dom-Kompleksowo.

Podsumowując, niespodziewana obniżka cen okien to dobra wiadomość dla konsumentów. Niższe ceny mogą zachęcić do inwestycji w remont lub do podjęcia przekładanej w czasie decyzji o zakupie okien do nowego budynku, co przynajmniej chwilowo przyczyni się do poprawy stanu rynku budowlanego. Warto jednak pamiętać, że cena nie powinna być jedynym kryterium wyboru, a jakość i parametry techniczne są równie ważne, by cieszyć się zakupionymi oknami przez długie lata.

Jesteś ciekawy co salon sprzedaży Dom-Kompleksowo może zaoferować Ci w ramach sezonowej obniżki cen? Odwiedź www.dom-kompleksowo.pl


- ARTYKUŁ SPONSOROWANY -

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy