reklama

Rusza nowy sezon w Energylandii

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 27.03.2023 20:25,
Czego można się spodziewać w nadchodzącym sezonie w Energylandii?
Rusza nowy sezon w Energylandii
6 stref zabawy, 123 atrakcje i mnóstwo radości! Tym właśnie charakteryzuje się Energylandia w Zatorze, czyli największy w Polsce rodzinny Park Rozrywki, który już sobotę 1 kwietnia rozpoczyna następny sezon. Park Rozrywki w Zatorze już dziewiąty rok z rzędu otworzy swoje bramy dla Gości z całego świata.


1 kwietnia turyści mogą się spodziewać niesamowitej zabawy, a także licznych niespodzianek, przygotowanych specjalnie na tę okazję! Pierwsi Goście zabawę będą mogli zacząć już od godziny 10.00, a czekać na nich będzie huczne przywitanie, zorganizowane specjalnie na pierwszy dzień sezonu.

Ten dzień obfity będzie także w niewyobrażalne show, przygotowane z myślą o ponownym otwarciu bram Parku. Czekać na Gości będą także wszystkie karuzele, roller coastery, zabawy i wiele innych niespodzianek. Czego jeszcze można się spodziewać w nadchodzącym sezonie w Energylandii?

W nowym sezonie, na 70 hektarowym terenie, do dyspozycji Gości pozostaną oddane wszystkie, 123 atrakcje Parku, wraz z roller coasterami, których Park liczy aż 18! Wśród atrakcji odnaleźć będzie można również 25 zabaw stworzonych specjalnie dla dzieci już od drugiego roku życia, a także strefy relaksu w największym w Polsce, odkrytym aquaparku.

- Zabawy zaczerpnąć będzie można we wszystkich, sześciu strefach zabawy, z których każda ma swój niepowtarzalny charakter. Sezon 2023 będzie obfity także w cudowne show, skrupulatnie przygotowywane przez artystów, animatorów, a nawet kaskaderów, wzbudzających podziw w każdym widzu. To nadal nie wszystko, rok 2023 to także niesamowite zabawy i wydarzenia, takie jak Kinder Party, noce pełne zabawy Magic Night, Polska Złota Jesień, Halloween Time, czy niewyobrażalny, zimowy Winter Kingdom! Wszystko to przygotowywane jest z myślą o Gościach, którzy wspólnymi siłami tworzą niezwykłą i niepowtarzalną atmosferę Energylandii! - informuje rzecznik Energylandi Kris Kojder.- INFORMACJA PRASOWA -

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy