reklama
reklama

Rozstrzygnięcie naszego konkursu. Nagrody otrzymują...

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.12.2022 14:12, eł

Rozdajemy książki Joanny Szarańskiej.

Rozstrzygnięcie naszego konkursu. Nagrody otrzymują...

Powieść „Dziś zanucę ci kolędę” nie jest zabawną, lekką historyjką, jakie dominują w twórczości Joanny Szarańskiej, pisarki z Przytkowic w powiecie wadowickim. Ale, jak wszystkie „poważne” książki tej autorki, ta również daje czytelnikom nadzieję na lepszą przyszłość.

Powieść opisuje sytuacje, z którymi spotyka się grupa kolędnicza, wędrująca od domu do domu w niewielkim miasteczku. Tworzą ją dorośli zbierający datki na rzecz szkoły podstawowej. Ich wizyty, choć na pozór stanowią tylko chwilę niewiele znaczącej rozrywki, potrafią sporo zmienić w życiu odwiedzanych ludzi. Czasem bowiem wystarczy melodia, która poruszy czułą strunę w duszy, innym razem ciepłe słowo otuchy rzucone przez jednego z kolędników przed odejściem, by ktoś odzyskał nadzieję i wiarę w siebie

Niedawno ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania były dwa egzemplarze tej pięknej książki. Aby wygrać jeden z nich, trzeba było podać tytuły trzech powieści Joanny Szarańskiej. Dostaliśmy bardzo dużo prawidłowych odpowiedzi, ale też trochę błędnych. Niektórzy przez pomyłkę wymienili tytuły całych cykli powieściowych, a nie pojedynczych książek. Niestety, nie mogliśmy nagrodzić wszystkich, którzy przysłali nam dobre odpowiedzi.

Nagrody otrzymują zatem tylko dwie osoby:

Martyna Żak z Kalwarii Zebrzydowskiej

Katarzyna Węgrzyn z Inwałdu.

Po odbiór nagród zapraszamy do naszej redakcji, która mieści się w Andrychowie, przy ul. Starowiejskiej 22B, lok. 412 (na czwartym piętrze). Redakcja z reguły czynna jest od poniedziałku do piątku od 9.00 do 15.00. Wcześniej jednak prosimy o kontakt telefoniczny, aby upewnić się, że danego dnia będzie otwarta.

Foto: Joanna Szarańska


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy