reklama

Pod koniec wakacji wielki koncert na ulicy Włókniarzy

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.07.2019 18:10,
Pod koniec wakacji wielki koncert na ulicy Włókniarzy

Jak już informowaliśmy, na 24 sierpnia władze Andrychowa planują wielką imprezę na ulicy Włókniarzy.

Związane to jest z planowanym oficjalnym otwarciem krytej pływalni w Andrychowie, ale przy okazji władze chcą także oficjalnie zakończyć przebudowę ulicy Włókniarzy i zorganizować dożynki gminne.

Na czas imprezy ulica zostanie zamknięta, a wieczorem na scenie wystąpi zespół góralski zespół Baciary.

Zespół Baciary już koncertował w 2014 roku na placu Mickiewicza. Oni naprawdę potrafią rozbawić publiczność.
Tak wygląda nowy basen kryty w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 11.07.2019 22:04

Państwo PIS przymyka oczy na to co PO robi lokalnie. Obowiązuje cały czas okrągłostołowe hasło: "My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych".

kaczor, 11.07.2019 20:26

po co kłamiesz??? kobielus nie popierał podwyżek cen śmieci. są wydruki głosowań. Za podwyżkami cen głosowali za to radni od Żaka. Kobielus był za basenem krytym. Tylko jak mamnewsa i wielu andrychowian dziwił się że były obietnice że będzie 40 procent dotacji na budowę i nic, zero. Tak samo że koszt wzrósł z ok. 10 mln do ok. 30 mln.

",,**,,", 11.07.2019 19:34

I pomyslec ze Kobielus byl przeciwko tej i innym inwestycjom. Za to Kobielus glosowal za ogromna podwyzka cen smieci w Andrychowie!!!!!!!!!!!! PAMIETAMY!!!!!!!!!!!!!!!! Mokra wloszko, ulizana grzywko. PAMIETAMY!!!!!!!!!!!!!