reklama

Nowi dyrektorzy już oficjalnie. Zarządzanie szkołami rozpoczną 1 września

, Polityka, Wiadomości, 11.07.2019 13:50, PG
Zmiana na stanowisku dyrektora w andrychowskim liceum.
Nowi dyrektorzy już oficjalnie. Zarządzanie szkołami rozpoczną 1 września

W czwartek (11.07.) w siedzibie starostwa powiatowego w Wadowicach oficjalnie wręczono akty powierzenia stanowisk dyrektorów na 5-letnią kadencję.

Nową dyrektor andrychowskiego liceum im. Marii Skłodowskiej - Curie została Katarzyna Przebinda - Niemczyk a na kolejną kadencję dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Kalwarii Zebrzydowskiej wybrano Małgorzatę Pasternak.

Obie panie wygrały konkursy na stanowiska dyrektorów. - Wierzymy, że uda się Paniom sprostać zadaniom, pogodzić wszystkie obowiązki z pożytkiem dla szkoły i uczniów. Życzymy dużo wytrwałości i satysfakcji, również w życiu osobistym – mówiła podczas spotkania wicestarosta Beata Smolec.

Dodajmy, że dla Małgorzaty Pasternak będzie to już piąta kadencja na stanowisku dyrektora SOSW w Kalwarii Zebrzydowskiej, natomiast Katarzyna Przebinda - Niemczyk debiutuje w roli dyrektora andrychowskiego LO.

źródło: Starostwo Powiatowe w Wadowicach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ChojnaZmiana , 18.07.2019 11:01

A są niestraszni pisowcy ?

aleocochodzi, 11.07.2019 21:35

Gratulacje i życzenia odKODowania andrychowskiego liceum.

",,**,,", 11.07.2019 19:28

Czemu sami seniorzy na zdjeciu,poza Panią Katarzyną.