reklama

Inwestor podtrzymuje swoje plany w sprawie budowy Galerii Andrychów

, Gospodarka, Wiadomości, 09.07.2019 20:20, red
Otwarcie planowane jest w drugiej połowie 2020 roku.
Inwestor podtrzymuje swoje plany w sprawie budowy Galerii Andrychów
W zeszłym roku głośno było o planach budowy galerii handlowej na Górnicy w Andrychowie, na rogu ulic Biała droga i Krakowskiej. Galeria miała być gotowa już w tym roku, ale nic tych planów nie wyszło. Teraz podawane są informacje, że galeria otwarta zostanie w drugiej połowie 2020 roku. Będzie to wspólny projekt firm Acteeum i Equilis Polska.


Ta pierwsza ma już na swoim koncie podobne galerie, m.in. Galerię Solna, Galeria Tomaszów, Galeria Wołomin, Vivo! Krosno czy Vivo! Stalowa Wola, a obecnie buduje Galerię Chełm. Kolejna ma być właśnie Galeria Andrychów. Tak przynajmniej zapewnia inwestor.

- Obok wszystkich typowych cech odnoszącej sukces galerii handlowej, nasz nowy andrychowski projekt zapewnienia – już od najwcześniejszych faz realizacji – odegranie daleko ważniejszej roli na lokalnym rynku niż tylko kolejnego obiektu handlowego. Wierzymy, że konsekwentnie zmienia się funkcja, jaką galerie handlowe pełnią w życiu lokalnych społeczności. Jak nigdy dotąd, mieszkańcy średniej wielkości miast i ich regionów postrzegają galerię handlową jako miejsce kompleksowo wychodzące naprzeciw ich oczekiwaniom i aspiracjom lifestylowym. Ma to być miejsce, z którym mieszkańcy chcą się identyfikować, które zapewnia różnorodne formy spędzenia wolnego czasu oraz estetyczną i tożsamościową satysfakcję. Dążymy do tego, aby takim właśnie miejscem – już za nieco ponad rok – stała się Galeria Andrychów – informuje Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Central Europe.

Galeria Andrychów będzie nowoczesnym i funkcjonalnym obiektem handlowym o pow. ok. 26,000 mkw. Znajdzie się w niej ok. 40 sklepów różnorodnych marek, market budowlany oraz 650 miejsc parkingowych.

- Otwarcie Galerii Andrychów planowane jest na drugą połowę 2020 roku - informuje inwestor.

foto: Acteeum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Szkoda_gadac, 13.07.2019 18:02

Co za typ... Kultury chamie... Gówno to ty widziałeś w oborze u siebie na podwórzu...

",,**,,", 10.07.2019 16:01

Bogunia a kto teraz chodzi do kina??????? W swiecie internetu kino upadło!!!!!!!! Juz szykuja sie wielkie sieci handlowe do otwarcia w Andrychowie. Kik, ccc, pepco, smyk, i wiele innych znanych marek. Tak o to już za rok na ulicy krakowskiej 75procent sklepikow będzie pustych.