reklama
reklama

Oni też awansowali do następnego etapu Mam Talent!

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 25.09.2022 11:55, eł

Zderzenie diametralnie różnych stylów muzycznych zachwyciło jurorów.

Oni też awansowali do następnego etapu Mam Talent!

W sobotni wieczór (24 września) na antenie TVN wyemitowany został kolejny epizod programu „Mam Talent!” z udziałem uczestników z naszego terenu. Wystąpił w nim zespół PotOCK z Zawoi, który zaprezentował swoje możliwości już na samym początku odcinka. I spotkał się z bardzo przychylnym przyjęciem.

Grupa z właściwą sobie werwą wykonała utwór „Hej na ty Babi Górze” ze swego debiutanckiego albumu, zatytułowanego „Z prądem”. Całą trójkę jurorów (Jana Klimenta, Małgorzatę Foremniak i Agnieszką Chylińską) zachwyciło nietuzinkowe połącznie na pozór odległych od siebie motywów – ciężkiego brzmienia instrumentów i kobiecego śpiewu w góralskim stylu. - Jak zobaczyłam cztery wokalistki i trzy gitary, to sobie pomyślałam, że to będzie coś strasznego dla moich uszu, A jednak! Bardzo mi się podobało, bardzo! Jestem zachwycona waszym występem. Nie sądziłam, że to się przydarzy – skomentowała Agnieszka Chylińska.

Zespół PotOCK oczarował również telewidzów. W mediach społecznościowych i pod teledyskami grupy na YouTube posypały się entuzjastyczne komentarze. „Nie przypuszczałem, że taki typ muzyki może mi się podobać...Właśnie obejrzałem Mam Talent i uwielbiam to, co tam zrobiliście. To było piękne. Życzę Wam, żebyście odnieśli zasłużony sukces” – napisał jeden z internatów. Większość opinii jest znacznie krótsza, ale jakże wymowna: „rewelacja!!!”, „petarda!”, „jesteście najlepsi!”, „to było coś wspaniałego!”, „był ogień”, „daliście czadu!”, „Aż mam ciary!”.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy