reklama

Oni też awansowali do następnego etapu Mam Talent!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 25.09.2022 11:55, eł

Zderzenie diametralnie różnych stylów muzycznych zachwyciło jurorów.

Oni też awansowali do następnego etapu Mam Talent!

W sobotni wieczór (24 września) na antenie TVN wyemitowany został kolejny epizod programu „Mam Talent!” z udziałem uczestników z naszego terenu. Wystąpił w nim zespół PotOCK z Zawoi, który zaprezentował swoje możliwości już na samym początku odcinka. I spotkał się z bardzo przychylnym przyjęciem.

Grupa z właściwą sobie werwą wykonała utwór „Hej na ty Babi Górze” ze swego debiutanckiego albumu, zatytułowanego „Z prądem”. Całą trójkę jurorów (Jana Klimenta, Małgorzatę Foremniak i Agnieszką Chylińską) zachwyciło nietuzinkowe połącznie na pozór odległych od siebie motywów – ciężkiego brzmienia instrumentów i kobiecego śpiewu w góralskim stylu. - Jak zobaczyłam cztery wokalistki i trzy gitary, to sobie pomyślałam, że to będzie coś strasznego dla moich uszu, A jednak! Bardzo mi się podobało, bardzo! Jestem zachwycona waszym występem. Nie sądziłam, że to się przydarzy – skomentowała Agnieszka Chylińska.

Zespół PotOCK oczarował również telewidzów. W mediach społecznościowych i pod teledyskami grupy na YouTube posypały się entuzjastyczne komentarze. „Nie przypuszczałem, że taki typ muzyki może mi się podobać...Właśnie obejrzałem Mam Talent i uwielbiam to, co tam zrobiliście. To było piękne. Życzę Wam, żebyście odnieśli zasłużony sukces” – napisał jeden z internatów. Większość opinii jest znacznie krótsza, ale jakże wymowna: „rewelacja!!!”, „petarda!”, „jesteście najlepsi!”, „to było coś wspaniałego!”, „był ogień”, „daliście czadu!”, „Aż mam ciary!”.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy