reklama

Nowa piosenka Magdy Naglik – wokalistki z naszego regionu

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.09.2021 10:02, eł

Czy jej nowy utwór ma szansę zdobyć popularność tak dużą, jak największy przebój Magdy? Oceńcie sami.

Nowa piosenka Magdy Naglik – wokalistki z naszego regionu

Magda Naglik pochodzi z Osieka. Śpiewa od najmłodszych lat i już jako dziecko lubiła występować przed publicznością. Chętnie brała udział w szkolnych przedstawieniach, odważnie startowała w konkursach wokalnych. Już wtedy marzyła o karierze muzycznej, jednak po ukończeniu szkoły średniej została… specjalistą ds. BHP.

Mimo to nie przestała śpiewać. Występowała okazjonalnie podczas różnych lokalnych wydarzeń, ale dopiero około 2,5 roku temu zdecydowała się podzielić swoim talentem z szerszą publicznością. Nagrała teledysk do piosenki z muzyką zaprzyjaźnionego pianisty i słowami napisanymi przez jego ojca. Zaprezentowała go na swoim kanale w serwisie YouTube, a – co więcej – zainteresowała nim niektóre stacje radiowe i telewizyjne.

Potem Magda nagrała kolejne utwory, jednak prawdziwy przełom w jej karierze nastąpił latem ubiegłego roku. Jej piosenka „Każdy nowy świt” szturmem wdarła wtedy się na listy przebojów różnych stacji radiowych i utrzymywała się na nich przez długi czas, a sama wokalistka zaczęła dostawać wiele propozycji koncertowych.

Dwa dni temu premierę miał jej najnowszy utwór, zatytułowany „Liczi”. - To opowieść o tym, że do celu prowadzi wiele nieprzewidywalnych dróg. Podczas poszukiwań warto być sobą, żyć według własnych reguł i nie dostosowywać się ślepo do oczekiwań innych ludzi – podkreśla wokalistka. Posłuchajcie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy