reklama

Budowa nowej drogi w Andrychowie z lotu ptaka

Gospodarka, Wiadomości, 18.09.2021 12:46,
Zobaczcie na jakim etapie są obecnie prace.
Budowa nowej drogi w Andrychowie z lotu ptaka

Od lipca trwają prace przy budowie łącznika pomiędzy drogą krajową nr 52 (ul. Krakowską) a ul. Tkacką, co - na co liczą władze miasta - ma zmniejszyć korki w centrum miasta. Oprócz ulicy powstanie ścieżka rowerowa i chodnik oraz oświetlenie. Przebudowana zostanie sieć kanalizacji, sieć wodociągowa, sieć c.o., sieć gazowa.

Koszt tej inwestycji to 4 mln zł i wykonuje ją przedsiębiorstwo Franciszka Fryca ze Spytkowic DROG-BUD.

Droga będzie przebiegać począwszy od skrętu z ul. Krakowskiej w stronę marketów Biedronka i Kaufland i dalej na rondo aż do hal produkcyjnych. Następnie powstanie całkiem nowa nawierzchnia łącząca się z ul. Tkacką w pobliżu ul. Fabrycznej. Przebieg tego nowego fragmentu już wytoczono. Prace potrwają jeszcze kilka miesięcy.

Zobaczcie na jakim etapie są obecnie prace.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy