reklama
reklama

Szkoła zawiesza zajęcia. Ale to nie koronawirus

Gospodarka, Wiadomości, 18.09.2021 18:04, eł

Podstawówka nie będzie działała przez co najmniej jeden dzień.


Szkoła zawiesza zajęcia. Ale to nie koronawirus

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Naszej Przyrody w Woźnikach będą mieli w poniedziałek (20 września) wolne. Wykryto tam bowiem awarię, która zagraża bezpieczeństwu dzieci. Do czasu jej usunięcia w podstawówce nie będą się odbywały zajęcia. Na razie zostały odwołane na jeden dzień.

Sytuacja wyszła na jaw w piątek (17 września). Jak się okazało, w budynku szkoły doszło do awarii sieci wodociągowej, która doprowadziła również do uszkodzenia instalacji elektrycznej. Nie wiadomo jeszcze, ile może potrwać usuwanie usterek. Na razie dyrektorka Lidia Wilk zadecydowała o zawieszeniu wszystkich zajęć w szkole i oddziałach przedszkolnych na jeden dzień.


Foto: SP w Woźnikach

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy