reklama

Radni odwołali skarbniczkę i… ponownie ją powołali. O co chodzi?

Polityka, Wiadomości, 17.09.2021 14:33, eł

Do ciekawej sytuacji doszło w Kętach.

Radni odwołali skarbniczkę i… ponownie ją powołali. O co chodzi?

Rada Miejska w Kętach jednogłośnie podjęła uchwałę o odwołaniu skarbniczki gminy. Była to czysta formalność, ponieważ zajmująca to stanowisko Grażyna Zątek postanowiła przejść na emeryturę.

Jednocześnie jednak zdecydowała się nie odchodzić z urzędu. Dlatego samorządowcy musieli… ponownie powołać ją na stanowisko skarbnika gminy. Tak naprawdę zatem nic w magistracie się nie zmieni.

Chciałam serdecznie podziękować państwu za pozytywne przegłosowanie uchwał dotyczących mojej osoby. Przychodzi w pewnym momencie taki czas, że nabywa się pewne prawa. Ja je nabyłam cztery lata temu i chciałam w tej chwili z nich skorzystać. Natomiast zdrowie jeszcze pozwala mi z państwem dalej pracować. Jest mi bardzo miło, że państwo taką wolę też wyraziliście – powiedziała Grażyna Zątek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy