reklama

Moto Show w Andrychowie – frajda dla fanów motoryzacji [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Sport, Wiadomości, 18.09.2021 14:44, eł

Atrakcji jest bez liku, a chętnych do udziału w nich jeszcze więcej.

Moto Show w Andrychowie – frajda dla fanów motoryzacji [FOTO]

Tegoroczna edycja wydarzenia Moto Show w Andrychowie na pewno nikogo nie rozczaruje. Na stadionie miejskim oraz w jego sąsiedztwie dzieje się naprawdę dużo. Jest się czym zachwycać, a można też wylicytować przejazdy wspaniałymi samochodami czy nawet wznieść się w przestworza helikopterem.


Do Andrychowa zjechały wszelkiej maści niebanalne auta. Są to zarówno pojazdy zabytkowe, jak i sportowe oraz modyfikowane. Nie brakuje wśród nich samochodów amerykańskich. Organizatorzy zadbali też o przygotowanie ciekawych pokazów, na przykład driftingowych. W programie znalazły się ponadto zawody oraz konkursy na najładniejsze auta i motocykle oraz najpiękniej oświetlony pojazd (ten odbędzie się już wieczorem, około 20.00).

Licytacje przejazdów samochodami, organizowane razem z fundacją Turbo Pomo, mają szczytny cel. Zebrane dzięki nim pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację Victorii Turkiewicz-Radzikowskiej. Imprezę zakończy dyskoteka, która - jeśli dobrze pójdzie – potrwa do białego rana. Odbędzie się ona w Restauracji Nad Basenem, a dla zebranych zagra DJ David Young.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy