reklama
reklama

Zmarł starosta oświęcimski Marcin Niedziela

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 18.09.2021 09:55, eł

Był mieszkańcem Kęt, mężem posłanki Doroty Niedzieli.

Zmarł starosta oświęcimski Marcin Niedziela

Odszedł starosta oświęcimski Marcin Niedziela, który już od jakiegoś czasu zmagał się z chorobą nowotworową. Zmarł w swoim domu w Kętach. Miał niespełna 57 lat (skończyłby tyle 2 listopada).

Marcin Niedziela urodził się w 1964 roku. Ukończył studia na Akademii Górniczo-Hutniczej, na kierunku geodezja. Działalność polityczną rozpoczął od pracy na rzecz ruchu Stu. Wiosną 2001 przyłączył się do raczkującej jeszcze Platformy Obywatelskiej, a w grudniu 2001 roku, wraz z żoną Dorotą (obecną posłanką) i przyjaciółmi założył koło PO w Kętach. Działał także jako członek zarządu i zastępca przewodniczącego PO w powiecie oświęcimskim.

Był również prywatnym przedsiębiorcą. Do Rady Powiatu w Oświęcimiu po raz pierwszy został wybrany w 2010 roku. Starostą był od 2018 roku.


Foo: Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy