reklama
reklama

Martyna mistrzynią pole dance!

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 20.10.2020 20:15, PG
Andrychowianka Martyna Pająk królową międzynarodowych zawodów.
Martyna mistrzynią pole dance!

W ostatnią sobotę (17.10.) w kinoteatrze "Adria" w Bydgoszczy odbyła się czwarta edycja międzynarodowych zawodów Pinup Pole Dance „International PinupCompetition” organizowanych przez Pinup Pole Dance Studio Bydgoszcz, z okazji jego urodzin. Jest to wydarzenie dla dzieci, kobiet oraz mężczyzn uprawiających pole dance.

Drugi rok z rzędu w zawodach brała udział andrychowianka Martyna Pająk. W tym roku ponownie zdobyła 1. miejsce w kat. Exotic Pro, tańcząc do piosenki „Skyfall” z kolejnej części filmu o losach agenta 007.

-Może większość osób spodziewała się hip-hopu. I słusznie, bo tego jak najbardziej można się po mnie spodziewać. I początkowo tak miało być. Ale pewnego dnia przypomniała mi się ta piosenka. I ten film. I cały pomysł na występ miałam już w głowie. I bardzo żałowałabym, gdybym go nie zrealizowała. Powiem tylko, że tańczenie do tej cudownej piosenki jest czystą przyjemnością. Ciało samo chce wyrazić emocje. Posłuchałam siebie i wybrałam "Skyfall". - pisze na swoim instagramie Martyna, gdzie można też zobaczyć część jej występu.

Martyna od wielu lat prowadzi swoje studio VIVA Pole Dance Studio Martyna Pająk, w którym jest instruktorką. W 2017 roku wystąpiła w filmie dokumentalnym o pole dance.

Wielkie gratulacje!
Przypominamy rozmowę z Martyną z zeszłego roku:

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

rumcajs, 21.10.2020 11:34

Gratulacje! Brawo.

dudek, 21.10.2020 10:40

O proszę. To już druga Polka jako dziewczyna Bonda. I to z Andrychowa.. Gratuluję sukcesu ;)