reklama

Coraz trudniejsza sytuacja szpitali. Odwoływane operacje, zamknięte oddziały

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 19.10.2020 13:50, red
Ostatnio niemal codziennie szpitale w regionie informują o ograniczeniu zakresu usług dla pacjentów.
Coraz trudniejsza sytuacja szpitali. Odwoływane operacje, zamknięte oddziały
Szpital w Oświęcimiu poinformował właśnie, że od 19 października do odwołania wstrzymuje wszystkie planowe operacje.

- Ma to związek z coraz trudniejszą sytuacją epidemiologiczną spowodowaną licznymi ogniskami zakażeń wirusem SARS-CoV-2 u pacjentów i pracowników szpitala.
Natomiast od 16 października są wstrzymane planowe przyjęcia na Oddział Psychosomatyki i Psychiatrii - poinformowano w komunikacie.

Również szpital w Suchej Beskidzkiej poinformował, że od 19 października do odwołania zawiesza działalność oddziału pediatrii.

Szpital w Suchej Beskidzkiej kilka dni temu wystosował dramatyczny apel o zgłaszanie się wolontariuszu do pomocy do opieki nad pacjentami.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

andrychowianka, 19.10.2020 18:19

To są właśnie efekty działań rządu! Wszyscy skupiają się tylko na "koronie" podczas gdy chorzy na inne choroby , w tym nowotwory nie mają zapewnionej odpowiedniej opieki i będą umierać... Niejednokrotnie zdrowy personel bez objawów musi udać się na kwarantanne tylko i wyłącznie dlatego, że test wyszedł pozytywny, a wiadomo już że testy wychodzą fałszywie dodatnie w wielu przypadkach ponieważ nie nadają się do diagnozy! Nic dziwnego, że potem brak personelu i problemy w szpitalach. Oczywiście najważniejsze żeby nie zarazić się " korona" a co tam inne choroby!

cozabanda, 19.10.2020 16:49

Adrian dostał od jakichś rycerzy różaniec, którym można zranić czy nawet zabić i teraz się nim bawi. Towarzystwo rycerzy i panienki mu chyba pasuje... Charakterami