reklama
reklama

Dżentelmeński, ale rekordowy Bieg po Serce Zbója. Jeszcze nigdy nie udało się zebrać aż tyle

Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 19.10.2020 18:50, PG
W czasie pandemii ludzie otwierają swoje serca.
Dżentelmeński, ale rekordowy Bieg po Serce Zbója. Jeszcze nigdy nie udało się zebrać aż tyle

14 października zakończyła się miesięczna zbiórka zorganizowana w ramach ósmej edycji „Biegu po serce Zbója spod Złotej Górki”. Jest to znana w okolicy impreza sportowo – rekreacyjna o charakterze charytatywnym, mająca na celu niesienie pomocy dla osób potrzebujących wsparcia. W tym roku pomagano Marcelince pochodzącej z gminy Andrychów.

Z powodu pandemii wydarzenie odbyło się na innych zasadach. Nie było wielkiej imprezy, a osoby pomagające same wpłacały swoje cegiełki za przebyte kilometry za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

Organizatorzy – MOSKiT Andrychów, wyznaczyli sobie cel – 25 tys. zł. A ile zebrano? Padł rekord rekordów – 41 tys. zł! Podczas siedmiu poprzednich edycji, nie zebrano nigdy tak dużo.

W rozmowie z Anną Budą z Miejskiego Ośrodka Sportu Kultury i Turystki ujawniamy kulisy organizacji tej imprezy:


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy