reklama

KOSMITING #2 już w sobotę w MDK

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 23.09.2022 18:50, INFORMACJA PRASOWA
Wstęp wolny.
KOSMITING #2 już w sobotę w MDK

Dyrekcja Zespołu Szkół Samorządowych i Obserwatorium Astronomicznego w Sułkowicach-Bolęcinie zaprasza w sobotę (24 września) do Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie o godz. 20:00 na wykład astronoma p. Janusza Nicewicza pt. TAJEMNICE WSZECHŚWIATA – PLANETY.

-- W pierwszej części cyklu TAJEMNICE WSZECHŚWIATA wybierzemy się w podróż przez nasz Układ Słoneczny. Odwiedzimy wszystkie planety i przyjrzymy im się z bliska! Kolejne spotkanie będzie poświęcone najbliższej nam gwieździe – SŁOŃCU - informują organizatorzy.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z CKiW w Andrychowie oraz Stowarzyszeniem Uniwersytet III Wieku w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy