reklama

Cała seria kolizji samochodów z dzikami

Na sygnale, Wiadomości, 23.09.2022 09:00,
Na szczęście kierującym nic się nie stało.

Cała seria kolizji samochodów z dzikami
O północy w nocy z czwartku na piątek strażacy interweniowali na drodze krajowej nr 52 w Kalwarii Zebrzydowskiej. Miało tam miejsce zderzenie samochodu osobowego z dzikiem. Policja ustaliła, że zwierzę nagle biegło przez samochód marki opel. Kierującej nic się nie stało.

Dwa podobne zdarzenia miały miejsce w piątek przed 8:00 rano w Jaszczurowej: o godz. 7:40 i 7:50. Po kolizji z dzikami uszkodzone zostały dwa samochody: mazda i opel. Kierowcom nic się nie stało. Zwierzęta nie przeżyły.

Niestety takich sytuacja na drogach jest coraz więcej. Zwłaszcza w nocy kierowcy powinni uważać w terenie niezabudowanym, nieoświetlonym. Zderzenie samochodu z dzikiem przy dużej prędkości pojazdu może skończyć się tragedią.

foto: OSP Kalwaria Zebrzydowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy