reklama
reklama

Zmarł doświadczony samorządowiec

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 23.09.2022 14:41,
Zmarł Józef Krawczyk - były starosta powiatu oświęcimskiego i były prezydent Oświęcimia.
Zmarł doświadczony samorządowiec
O śmierci Józefa Krawczyka poinformowały władze powiatu oświęcimskiego:

Z niedowierzaniem, bólem i smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Józefa Krawczyka, starosty oświęcimskiego w latach 2010-2014, radnego Powiatu Oświęcimskiego, byłego prezydenta Oświęcimia.

- Pragnę złożyć wyrazy szczerego żalu i głębokiego współczucia dla rodziny i najbliższych Zmarłego. Ze śp. Józefem Krawczykiem miałem okazję współpracować w Zarządzie Powiatu. Bardzo ceniłem sobie Jego wiedzę i doświadczenie samorządowe. Cześć Jego Pamięci! - powiedział starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński.

Śp. Józef Krawczyk był Człowiekiem mocno zaangażowanym w działalność społeczną i polityczną na terenie Ziemi Oświęcimskiej, prawdziwym lokalnym patriotą. Prywatnie pasjonatem wędkarstwa i pszczelarstwa.

Odszedł dziś w domu po długiej i ciężkiej chorobie. W październiku skończyłby 72 lata….
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy