reklama
reklama

Dzisiaj piękność z naszego regionu zawalczy o koronę The Miss Globe. Będzie andrychowski akcent

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 05.11.2021 10:14, eł

Kandydatka do korony najpiękniejszej pokaże się między innymi w kostiumie kąpielowym z Andrychowa.

Dzisiaj piękność z naszego regionu zawalczy o koronę The Miss Globe. Będzie andrychowski akcent

W sierpniu Justyna Kokoszka z Suchej Beskidzkiej wystąpiła w konkursie Miss Polski. Nie zdobyła wprawdzie korony najpiękniejszej, ale uzyskała tytuł Miss Polski Widzów Polsatu 2021. Dziś czeka ją jeszcze większe wyzwanie – udział w finale The Miss Globe 2021, który odbędzie się w Tiranie, stolicy Albanii.

Justyna już dwa tygodnie temu pojechała na zgrupowanie uczestniczek konkursu. Wzięła tam udział w przygotowaniach do finału i sesjach zdjęciowych, ale miała także okazję sporo zobaczyć. Zwiedziła między innymi muzeum etnograficzne, zabytkowe kościoły oraz imponujący zamek w Elbasan. Prócz tego poznawała specjały lokalnej kuchni.

Teraz przed nią najważniejsze chwile tego wyjazdu. Dzisiaj (5 listopada) w finale The Miss Globe 2021 Justyna wystąpi między innymi w roziskrzonej, cekinowej sukni z bufiastymi rękawami od Violi Piekut (zdjęcie poniżej). Warto też wspomnieć, że firma Lorin z Andrychowa przygotowała specjalnie dla niej stroje kąpielowe zgodne z zaleceniami organizatorów konkursu.
Foto: Facebook/Justyna Kokoszka

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy