Andrychowianka wróciła ze złotem z ogólnopolskich zawodów pole dance

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.10.2019 14:25, PG
Martyna Pająk zdobyła złoty medal w kategorii Exotic Pro.
Andrychowianka wróciła ze złotem z ogólnopolskich zawodów pole dance

W ostatnią niedzielę (28.09.) odbyła się trzecia edycja ogólnopolskich zawodów Pinup Pole Dance w Bydgoszczy organizowanych przez Pinup Pole Dance Studio Bydgoszcz, z okazji jego urodzin. Jest to wydarzenie ogólnopolskie dla dzieci, kobiet oraz mężczyzn uprawiających pole dance.

Zawodnicy zmierzyli się w 11 kategoriach (pole art oraz exotic). Jest lokalny akcent.

Martyna Pająk z Andrychowa zdobyła złoto w kategorii Exotic Pro oraz nagrodę za najlepszy występ Exotic od fotografa. Ale to nie wszystko, była kursantka Martyny – Agnieszka Potempa - zdobyła złoto w kat. Juniorzy.


Martyna od wielu lat prowadzi swoje studio VIVA Pole Dance Studio Martyna Pająk, w którym jest instruktorką. W 2017 roku wystąpiła w filmie dokumentalnym o pole dance.

Serdecznie gratulujemy!foto: facebook.com/vivapoledancestudio/?epa=SEARCH_BOX

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dudek, 03.10.2019 21:33

Piękno, siła i delikatność w jednym. Gratulacje dziewczyny.

Keson, 03.10.2019 17:54

Polecam 2:19