Andrychów będzie miał w końcu nowe przystanki

, Gospodarka, Wiadomości, 02.10.2019 16:45, red
Zamówienie opiewa na ponad 1,7 mln zł.
Andrychów będzie miał w końcu nowe przystanki

Po zakupie 14 nowych autobusów, co nastąpiło ponad koniec 2017 roku, przez długi czas władze Andrychowa miały problem z dokończeniem "projektu autobusowego". Wszystko z powodu rosnących cen. W końcu jednak coś drgnęło.

W magistracie rozstrzygnięto właśnie przetarg na zaprojektowanie, dostawę i montaż 56 nowych wiat przystankowych [jak na wizualizacji] oraz 21 tablic informacyjnych na przystankach. Zajmie się tym firma EL-PRZEM, a wartość umowy opiewa na 1,7 mln zł. Nowe przystanki zamontowane zostaną w gminie Andrychów w przyszłym roku.

Natomiast we wrześniu w Urzędzie Miejskim w Andrychowie podpisano umowę na rozbudowę systemu monitoringu miejsc publicznych w gminie Andrychów z firmą Miraccord z Andrychowa. Firma zamontuje 18 nowych kamer - głównie na najważniejszych przystankach.

Pierwotnie kamer miało być znacznie więcej, ale z powodu drożyzny urzędnicy musieli ograniczyć zamówienie do kwoty, która jest zarezerwowana w budżecie gminy na ten cel.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Turboplazmotron, 02.10.2019 19:42

Czy wiadomo na których przystankach będą tablice informacyjne?