reklama
reklama

Znowu długa lista miejscowości bez prądu

Gospodarka, Wiadomości, 17.09.2023 21:00, eł

Gdzie tym razem Tauron go wyłączy?

Znowu długa lista miejscowości bez prądu

Niedzielny wieczór to na naszym portalu czas na informację o planowanych przez spółkę Tauron Dystrybucja wyłączeniach prądu. Są one nieuniknione w czasie, gdy energetycy prowadzą prace modernizacyjne lub konserwacyjne sieci. Takie przerwy w dostawie energii elektrycznej trwają od kilkudziesięciu minut do kilku godzin.

Czasami Tauron Dystrybucja podaje, że prądu nie będzie przez 7 czy 8 godzin, jednak niekoniecznie musi to oznaczać, iż mieszkańcy wskazanej lokalizacji przez cały ten czas nie będą mogli korzystać z urządzeń elektrycznych. Energetycy mogą szybciej uwinąć się z pracą, ewentualnie odcinać dopływ energii elektrycznej w kilku interwałach.

W najbliższych dniach do największej ilości przerw w dostawie energii elektrycznej dojdzie – jak zazwyczaj - w powiecie wadowickim. W suskim i oświęcimskim będzie ich znacznie mniej. Szczegóły dotyczące terminów i lokalizacji wyłączeń podajemy w poniższych tabelach.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy