reklama
reklama

Już wiadomo, kiedy dojdzie do otwarcia nowego supermarketu

Gospodarka, Wiadomości, 15.09.2023 20:27, eł

Czy wytrzyma konkurencję z dwoma innymi w pobliżu?

Już wiadomo, kiedy dojdzie do otwarcia nowego supermarketu

Osoby, które często przejeżdżają lub przechodzą obok powstającego sklepu dyskontowego Aldi przy ulicy Wojska Polskiego w Wadowicach (naprzeciwko Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej), z zaciekawieniem obserwują postępy prac. Widać bowiem, że dobiegają już końca. Biuro prasowe sieci Aldi zapowiada, że do otwarcia supermarketu powinno dojść w październiku.

- Dokładną datę będziemy mogli zakomunikować już niebawem. Aktualnie dopracowujemy ostatnie szczegóły, aby sklep był gotowy na przybycie mieszkańców Wadowic na zakupy. Na odwiedzających czekać będą atrakcyjne promocje na produkty marek własnych. Dodatkowo, w dniu otwarcia sklepu klienci będą mieli okazję skorzystać z degustacji asortymentu dostępnego tylko w Aldi. Odbędzie się ona przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11.00 do 19.00 – poinformowała nas Luiza Urbańska z biura prasowego Aldi.

Co ciekawe, nowy supermarket stoi bardzo blisko innego dyskontu, należącego do sieci Netto. Obydwa budynki w linii prostej dzieli odległość mniejsza niż 50 metrów. Kilkaset metrów dalej znajduje się również Biedronka. A zatem mieszkańcy najbliższej okolicy będą mogli wybierać, gdzie zrobić zakupy. Czy nowy sklep w tej lokalizacji przekona do siebie klientów? Sieć Aldi oferuje trochę inny asortyment niż dwie pozostałe. Jest w nim sporo produktów, których na próżno szukać w Biedronce czy Netto. W Andrychowie Aldi sąsiaduje z dwoma supermarketami (Biedronką i Kauflandem) i funkcjonuje już od lat, aczkolwiek widać, że ruch tam jest zdecydowanie mniejszy niż w dwóch pozostałych.


Foto: Edyta Łepkowska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nina, 16.09.2023 07:24

To I..........k R..........a i jego część rodzeństwa też nie polecam !

Dominika, 16.09.2023 06:59

Wiem o kogo chodzi ale karma i tak wróci wybielić się każdy może też nie polecam tych osób !!!

Marcin, 16.09.2023 06:13

Czy ktoś coś słyszał o kolesiu z Lenartowicza 18 z domu R.......a podobno on i jego większość domowników zaniechali nie się w pewnym temacie a teraz oni wchodzą na siłę między drzwi gdzie nikt. Z Nimi nie chce mieć nic wsulnego i na siłę jeszcze prubuja się wybielić jak by nigdy nic się nie stało uwaga na nich nie pozdrawiam !!!!!