reklama
reklama

Straż Miejska szuka właściciela tego zwierzaka

MAGAZYN, Wiadomości, 14.09.2023 13:16, eł

Błąkał się po jednej z wiosek. To cap, czyli samiec kozy.

Straż Miejska szuka właściciela tego zwierzaka

Na naszym terenie często odławiane są wałęsające się psy, które potem wracają do właścicieli lub są wywożone do schronisk dla bezdomnych zwierząt, jeśli nikt się po nie nie zgłosi. Tym razem jednak urzędnicy magistratu w Wadowicach dostali informację o błąkającej się po Kleczy Dolnej... kozie. A konkretnie jej samcu, czyli capie, zwanym też kozłem.

Zwierzak został złapany przy ulicy Dębowej w Kleczy Dolnej. Nie pochodzi z zarejestrowanej hodowli, ponieważ nie ma kolczyka ani tatuażu. Nie wiadomo zatem, komu kozioł uciekł. Na razie gmina Wadowice zapewniła mu tymczasową opiekę. Trwają też poszukiwania właściciela zwierzęcia.

Osoby, które wiedzą, kto nim jest lub wiedzą cokolwiek o pochodzeniu capa, mogą zadzwonić pod nr tel. 33 873 18 11 (wew. 122 lub 212), ewentualnie bezpośrednio skontaktować się ze Strażą Miejską w Wadowicach.


Foto: Urząd Miejski w Wadowicach

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy