reklama
reklama

Pochodzący z gminy Andrychów artysta zapowiada swój drugi album

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.09.2023 12:55, eł

Na razie ujawnił jego pierwszą odsłonę.

Pochodzący z gminy Andrychów artysta zapowiada swój drugi album

Komponuje muzykę, pisze teksty piosenek, gra i śpiewa. Sam też rejestruje swoje utwory i kręci do nich teledyski (to ostatnie robi z niewielką pomocą innych osób). Ma obywatelstwo polskie oraz brytyjskie, mieszka obecnie w Londynie, ale pochodzi z Roczyn i często tam bywa. To Landon Sky, który jeszcze kilka lat temu nazywał się znacznie bardziej swojsko - Marek Magiera (pisaliśmy o nim tutaj). Artysta jeszcze w tym roku chce wydać swój nowy album, jeśli nic mu nie stanie na przeszkodzie.

Na razie zamieścił na swoim kanale w serwisie YouTube jego pierwszą muzyczną odsłonę – piosenkę „Looking for Love”. Stylistycznie nie odbiega on od innych nagrań Landona, które dotąd prezentowaliśmy. Artysta zapowiada jednak, że druga, którą opublikuje, będzie w zupełnie innym stylu.

- Moim źródłem inspiracji do stworzenia utworu „Looking for Love” była kolejna moja pasja - praca nad rozwojem umiejętności sztuki DJ-skiej. Tekst opowiada o podróży disc jockeya w poszukiwaniu miłości. W teledysku najbardziej zaskakujący jest obraz przeniesienia energii z parkietu tanecznego na ulicę – mówi Landon Sky.

Jak zapewnia, zakończył już pracę nad całym drugim albumem, ale każdy utwór chce udostępnić wraz z teledyskiem na YouTube, a tymczasem jeszcze nie wszystkie wideoklipy są gotowe. Ponieważ dla Landona muzyka to hobby, które musi pogodzić z pracą zawodową, toteż wydanie płyty może się opóźnić i nastąpić dopiero w przyszłym roku.

Teledysk do utworu „Looking for Love” zawiera sceny nagrane w Andrychowie, Krakowie, Bielsku-Białej i Porąbce.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy