reklama
reklama

Znowu bardzo dużo przerw w dostawie prądu, zwłaszcza w jednym powiecie

Gospodarka, Wiadomości, 13.11.2022 21:00, eł

Po długim weekendzie Tauron Dystrybucja zabiera się ostro do pracy.

Znowu bardzo dużo przerw w dostawie prądu, zwłaszcza w jednym powiecie

Miniony tydzień, krótszy od innych, jeśli chodzi o ilość dni roboczych, przyniósł mało przerw w dostawie energii elektrycznej na naszym terenie. Ale od poniedziałku wszystko wraca do normy. Spółka Tauron Dystrybuja zaplanowała na okres od 14 do 18 listopada sporo prac, które wymagają wyłączenia prądu na jakiś czas.

Jak zwykle, najwięcej ich będzie w powiecie wadowickim. Tam przerwy w dostawie energii elektrycznej nastąpią w częściach wielu miejscowości: Wadowic, Andrychowa, Inwałdu, Nidku, Choczni, Kleczy Dolnej, Brzeźnicy, Nowych Dworów, Bachowic, Izdebnika, Barwałdu Średniego. Będą one różnej długości. Najkrótsza nie powinna przekroczyć pół godziny, najdłuższe potrwają od rana do zmroku. W powiatach suskim i oświęcimskim wyłączeń prądu nie będzie aż tak dużo, ale też warto sprawdzić, gdzie i kiedy można się ich spodziewać. Tam niektóre mogą sięgać nawet 11 godzin.

Szczegóły w tabelach poniżej.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy