reklama
reklama

Szlachetna paczka udostępniła listę rodzin, które potrzebują pomocy

MAGAZYN, Wiadomości, 12.11.2022 19:23,
Na liście są rodziny m.in. z Andrychowa i Wadowic.
Szlachetna paczka udostępniła listę rodzin, które potrzebują pomocy

W sobotę (12.11) Szlachetna Paczka udostępniła internetową Bazę Rodzin, które czekają na pomoc w tym roku. Od tego dnia, przez kolejne cztery tygodnie, każdy może wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl, wybrać rodzinę i wspólnie z bliskimi, przyjaciółmi, współpracownikami czy kolegami ze szkoły przygotować Paczkę ze wsparciem skrojonym na miarę potrzeb. Internetowa baza wciąż się powiększa – każdego dnia trafia do niej blisko 1000 nowych historii.

Wytypowane wcześniej rodziny mają najróżniejsze potrzeby: lodówka, żywność, środki czystości, płytę gazową, mikrofalówkę. Przykładowo, rodzina z Andrychowa pilnie potrzebuje: butów, pościel, środki czystości.

Rodziny z powiatu wadowickiego: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/lista-rodzin/108

Rodziny z powiatu oświęcimskiego: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/lista-rodzin/109

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy